Golf 5 ●ABT●
4.300 €
03.05.2021 00:42

Кичево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

2005

Гориво:

Бензин

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2021

Сила на моторот:

75 kw / 102 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Golf 5 ABT
2005/4 g
Bez reg
206000km na 200000 napreven golem servis
18ki bantasi( ne kineski) so letni gumi
16ki bantasi so zimski
1.6 benzin 102 ks 8v obicen (ne fsi)
Potrosna 300 - 350 den 100km
Proverka kade sakate .
Moze zamena samo so bmw !!
GOLFOT E VO PERFEKTNA SOSTOJBA
Info viber/whatssapp
078457165 Ermin


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Ermin
Потврден огласувач
078457165
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам