1 / 1
Mini Spy Spionska Wifi Kamera
3.200 МКД
19.06.2022 20:26

Штип / Штип

Состојба на предмет
Нов

Spionska wifi kamera vo koja postavuvate sd karticka,ja konektirate so aplikacija , i ja gledate na mobilniot od sekoe mesto.


Kontakt na 075978954 ili na Viber na istiot broj 075978954

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Безжична технологија

Се продава од:

FX
Потврден огласувач
075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам