1 / 1
Mini Spy Spionska Kamera
3.500 МКД
02.07.2022 15:41

Штип / Штип

Kamerata moze da snima vo karticka od mobilen, i vo isto vreme da ja gledate na mobilniot
Kontakt na 075978954 ili na istiot broj na Viber

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

FX
Потврден огласувач
075978954
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам