1 / 5
Alternator
180 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.12.2022 13:55

Гостивар / Гостивар

Prodavam poloven Alternator za Mercedes C220 2009 god blueeficensi 170 ks

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

Faredin
Потврден огласувач
070531029
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам