1 / 1
Вентилатор за разладување
25 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.08.2022 16:30

Прилеп / Прилеп

Лето високи температури треба разладување вентилатор екстра цена

Спецификација

Моќност: 45 W
Брзини: 3
Алуминиумски перки
Материјал: Метал / пластика
Дијаметар: 18" (46 см)
Должина на кабел: 1.8 m
Висина: 1,28 - 1,30m

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Вентилатори

Се продава од:

PRODAZBA
Потврден огласувач
075705301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам