1 / 1
Bojlerce
1.000 МКД
03.05.2021 15:43

Гази Баба / Скопје

Se prodavam nisko montazno bojlerce mnogu malku koristeno samo eden mesec

Категорија: Дом и Градина / Кујна / Кујнски мебел

Се продава од:

Sveto
Потврден огласувач
076501730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам