Kukja vo Demir Hisar
1 €
03.05.2021 15:45

Демир Хисар

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Дрва

Дворна површина:

200 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1970

Број на балкони:

Нема

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Северозапад

Адреса:

Demir Hisar

Se prodava kukja vo Demir Hisar.cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Dejan Pavlov
Потврден огласувач
079209970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам