1 / 10
Се продава Audi a3 1.6 automatic
3.600 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.05.2021 16:29

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2006

Гориво:

Бензин

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Црвена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

07.2021

Сила на моторот:

103 kw / 140 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Се продава Ауди А3 во одлична состојба, автомобилот е купен во Швајцарија во 2018 година и преведен на бугарски таблици. Автомобилот е автоматик 1.6 со моќност од 103 коњски сили. Внатрешниот интериер е сочуван и е скоро како нов, надворешно каросериски има мали забелешки. Автомобилот е проверен во Porsche Mакедонија за дијагностика и километража при неговото купување и сите информации при купување се идентични. Автомобилот е во перфектна состојба. Контакт за повеќе информации на телефон -: 078 699 913 или 078 308 394

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
078699913
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам