1 / 3
Кршење со хилта
1 €
25.02.2022 17:35

Неготино / Неготино

Вршам услуги со хилта, кршење на ѕидови, плочки, бетонажа, отварање дупки за прозори, врати, за довод и одвод...

Категорија: Останато

Се продава од:

Пеце
Потврден огласувач
075933814
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам