1 / 5
се продава плац во Стар Дојран
35.000 €
Цената е фиксна
04.03.2022 12:37

Дојран / Гевгелија

Квадратура:

400 m²

Тип на земјиште:

Градежно

плац со поврсина од 400м2 до плацот има асфалтен пат поглед на езеро

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

tose
Потврден огласувач
071593329
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам