1 / 6
Melnica za kafe profesionalna
350 €
26.06.2022 20:41

Охрид / Охрид

Emonec profesionalna melnica za kafe so shtelovanje na granulacija, brojcanik i dozator na kafe.
Melnicata e malku koristena shto moze lesno da se konstatira od slikite.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Храна, Готвење, Гастрономија

Се продава од:

Ohrid
Потврден огласувач
078442365
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам