1 / 4
ROTEL RX - 304
5.000 МКД
22.11.2021 23:03

Карпош / Скопје

Se prodava VINTAGE receiver marka Rotel model RX 304.

Recieverot e namenet za Americki pazar i doagja so americko napojuvanje.

Napomena eden kanal ne raboti.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
071 263 656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам