1 / 12
VW TOUAREG 3.0 TDI 245 ks.2011 god.
1 €
05.05.2022 07:24

Делчево / Делчево

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Touareg

Година:

2011

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2021

Сила на моторот:

180 kw / 245 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

VW TOUAREG 3.0 TDI 245 ks.2011 god.
So mnogu oprema I mnogu socuvano so novi gumi I kompletno servisirano. Voziloto e uvezeno I se plateni site davacki do registracija

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Delchevo
Потврден огласувач
‭00 389 71555599‬
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам