1 / 5
Generic Trigger SM50
1.000 €
06.12.2021 21:25

Струга / Струга

Марка:

KSR Moto

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2017

Модел:

Generic Trigger SM50

Километри:

5000

Se prodava ili zamena so skuter..uvezen od CH

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

B.R
Потврден огласувач
070733433
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам