1 / 4
Behringer TM300 gitarska pedala
1.200 МКД
Цената е фиксна
02.06.2021 11:29

Илинден / Скопје

Продавам еднаш користена педала Behringer TM300.
Функционира, нема оштетувања, немам гитара за неа затоа ја продавам.
1200 денари фиксно.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Опрема за музички инструменти / Останато

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
070586387
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам