1 / 4
Plakar
4.000 МКД
Цената не е фиксна
13.07.2021 10:36

Кисела Вода / Скопје

Prodavam plakari, vo dobra sostojba, cena 5000den

Elena 071 215 988

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Комоди

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
070343546
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам