1 / 4
Aprilia 250 cc
1 €
04.05.2021 13:20

Битола / Битола

Марка:

Aprilia

Вид:

Останато

Година:

2005

Модел:

Skarabero

So proba kade imate zelba

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oliver
Потврден огласувач
078690481
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам