1 / 2
SE PRODAVA ODLICNA KAMP PRIKOLKA VO AK-KRANI
2.550 €
Со вклучен ДДВ
19.10.2022 11:45

Ресен

SE PRODAVA ODLICNA PRIKOLKA VO AK KRANI. SO KUPUVANJE NA KAMPOT DOAGA I 25 M2, SOPSTVENA METALNA NASTRESNICA , ZASTITNI RESETKI NA SITE PROZORI ,MASA, 2 KLUPI I DO ISTIOT IMA VODA I STRUJA. POVEKE INFORMACII NA 076349660 ZORAN

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

zoran
Потврден огласувач
076349660
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам