1 / 2
Razer Naga Trinity RGB Gaming Mouse
3.000 МКД
26.01.2023 13:32

Скопје Центар / Скопје

Prodavam skoro ic ne koristen (bukvalno samo nekolku pati e koristen) Razer Naga Trinity Maus, so 3 stranicni dodatoci koi sto se menuvaat. Go dobivate so kutija.
Povekje za mausot: https://www.razer.com/gaming-mice/razer-naga-trinity/RZ01-02410100-R3U1

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Тастатури, Глувци, Кабли и адаптери

Се продава од:

Pavle
Потврден огласувач
076498788
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам