1 / 7
Hyundai ix35 1.7 CRDi
9.700 €
04.05.2021 16:08

Тетово / Тетово

Марка:

Hyundai

Модел:

ix35

Година:

2012

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Се продава Hyundai ix35 1.7 CRDi 116ks 2WD 2011 год, прва регистрација 2012год, неувезувано од прв сопственик со поминато 208.000км, со високо ниво опрема, ABS,ESP, Hill Assist , алуминиумски фелни, електрика на сите прозори, автоматска двозонска клима, радио CD MP3 USB AUX Bluetooth, темпомат и мн останата опрема. Возилото е редовно сервисирано со сервисна книшка, и е сменет комплет сет ламела пред 800км, и регистриан со зелен картон до 30.01.2022 и е во одлична состојба.

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Се продава Seat Altea 2.0 TDi 103kw 2004 год.

3650 €

Hyundai ix35 1.7 CRDi

9700 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам