1 / 1
Ретро лустери
800 МКД
04.05.2021 18:48

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Ретро лустери два исправни.Цена за еден 800 ден.

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Лустери

Се продава од:

Liljana
Потврден огласувач
078624743
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам