1 / 3
Technics SH-9010
670 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

13.09.2021 23:39

Скопје Центар / Скопје

Slikite se od internet, ako ste zainteresirani moze da vi pratam sliki na viber, naknadno ke stavam i tuka.

Specifications

Input Sensitivity: 1V

Output Level: 1V (5V max)

Gain: ± 0dB

Frequency response: 10Hz to 20kHz

Signal to Noise Ratio: 90dB

Total harmonic distortion: 0.02%

Control Range: ± 12dB

Frequency Bands: 60, 240, 1K, 4K, 16KHz

Dimensions: 482 x 101 x 364mm

Weight: 6kg

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
071400451
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам