1 / 2
Се продава куќа во село Слатина (Порече, Македонски Брод)
2.500 €
Цената не е фиксна
04.05.2021 19:31

Македонски Брод

Број на соби:

4

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

30 m²

Тип на домот:

Половина куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

село Слатина (општина Македонски Брод)

Се продава стара селска куќа со приземје и спрат и дворно место во село Слатина, Македонски Брод.

Повеќе информаци:
- До куќата има добар пристап за со кола, и дирекно излегува на пат.
- Се наоѓа во навистина убава чиста и природна околина и е ориентирана на источна страна.
- Се продава половина од куќата.
- Куќата има приземје и спрат, во приземјето има две простории исто така и на спратот има две простории и балкон.
- Во моментов куќата не е поврзана со електрична мрежа, но за тоа има можност да се направи (има струја во селото и во околните куќи).
- Во селото има вода, но куката не е дирекно поврзана, но има можност за поврзување.
Цена по договор.

Контакт лице:
Радислав 075314805

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Radislav Sekuloski
Потврден огласувач
075314805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам