1 / 11
Opel Insignia 2.0 163ks
6.850 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

18.11.2022 20:21

Кочани / Кочани

Марка:

Opel

Модел:

Insignia

Година:

2009

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сина

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

03.2022

Сила на моторот:

118 kw / 160 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Opel Insignia 2.0 163ks
Kolata e kupena od Makedonija so relani 180 000 km i servisna kniska, registrirana e cela godina do 03.2023i zelen karton
OPREMA:
KLIMATRONIK
ALUMINSKI FELNI
PARKING SENZORI
TONIRANI STAKLA
AUX
ELEKTRIKA NA STAKLA
ELEKTRIKA NA RETROVIZORI
KOZEN VOLAN SO KOMANDI
BORD KOMPJUTER
SENZOR ZA DOZD
TEMPOMAT
MAGLENKI
ABS/ESP
AIRBAGS
RADIO CD
SERVISNA KNISKA
2 KLUCA

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Viktor
Потврден огласувач
070316255
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам