1 / 6
Akciona kamera Sports Cam 1080p
1.000 МКД
Цената е фиксна
04.05.2021 23:31

Куманово / Куманово

Kamerata moze da se koridti do 30m pod voda.Isto taka moze da snima vo 30fps.So edna napolneta baterija moze da se snima okolu 1 ipol chas.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Robert
Потврден огласувач
078398162
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам