Ресторан Антица има потреба од работници
1 €
Цената не е фиксна
02.10.2022 22:11

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Основно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Англиски

Компјутерски вештини :

Не е важно

Се бара келнер, готвач и помошник во кујна
Тел. за контакт: 078/445-413

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Andrej
Потврден огласувач
075312782
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам