1 / 12
Golf 3 1.9 registiran Cela godina
900 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

04.05.2021 23:48

Струмица / Струмица

Марка:

VW Volkswagen

Модел:

Golf

Година:

1997

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

60 kw / 82 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

SE PRODAVA GOLF.3JKA 1.9 T.D
KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA
REGISTIRANA CELA.GODINA
SO.ODLICEN MOTOR
GUMI ODLICNI
ZA POVEKJE INF NA TEL.077 814 277
CENAAA 900.€ NEE FIKSNA
MOZE ZAMENA
078 814 277 //// 900 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Vane
Потврден огласувач
077814277
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам