Kupuvam mk dokumenti za aprilija scarabeo
50 €
31.01.2023 11:36

Скопје Центар / Скопје

Марка:

Aprilia

Вид:

Скутер

Година:

2000

Модел:

Scarabeo

Baram soobrakajna ili komplet so ram od aprilija 125/150 cm3
075 651 668

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075000000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам