1 / 1
Kada odlicno socuvana 180х70cm
3.000 МКД
Цената е фиксна
02.06.2022 21:31

Карпош / Скопје

Се продава кадата комплет со капаци во одлична состојба. Цена 3000ден

Категорија: Дом и Градина / Бања / купатило / Туш кади

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077/444-100
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам