1 / 3
Reflektor 500W So Senzor bez svetilka
800 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

07.11.2021 20:47

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Se prodava nov nekoristen halogenski reflektor IP44 do 500W bez svetilka/sonda so senzor za dvizenje i svetlina. Cena 800

Категорија: Дом и Градина / Светло и осветлување / Халогенски светилки

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
075829209
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам