1 / 4
cobalt II nitrat 6 hidrat
1 €
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

03.06.2022 22:12

Велес / Велес

Испраќам по карго    

3 sisenca cobalt po 100g, cena po dogovor

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
078602033
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам