1 / 10
See doo RXT 255
8.000 €
Цената е фиксна
20.06.2021 13:56

Кавадарци / Кавадарци

Prodavam see doo RXT 255 rotax motor 2008 godina so 170 casovi vo odlicna sostajba spremen za sezona

Dolen broj e nevazecki, baraj me na:

074-200-164
074-200-164
074-200-164
074-200-164
074-200-164
074-200-164

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Воден скутер

Се продава од:

Mitko
Потврден огласувач
070343242
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам