1 / 8
DUKANI 25 50 75 i 100 m2 SE IZDAVAAT
1 €
24.05.2022 15:33

Битола / Битола

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

100 m²

Греење:

Струја

-DUKANITE SE SITE KOMPLET RENOVIRANI
-SE NAOGAAT VO KOMPLEKSOT NA HOTEL BITOLA
-IMAME SO POGLED KON NOVIOT PAZAR
-IMAME OD STRANATA NA GLAVNIOT VLEZ
-IMAAT SOPSTVEN PARKING
-CENA POVOLNA
-TEL. 070207576

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

PECE
Потврден огласувач
070207576
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам