1 / 5
Prodavam Audi A 4 2010 136 ks
1 €
9.000 €
Денес 09:05

Петровец / Скопје

Марка:

Audi

Модел:

A4

Година:

2010

Гориво:

Дизел

Километри:

15000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Prodavam audi A 4 2.0 136 ks 2010 god kilometraza 212000 ima napraven servis smenet rebras kais ulje filtri gumi novi donesen so vozenje vo dobra sostojba vredi dase vidi

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070625730
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам