1 / 6
Чорапи со Алое Вера
190 МКД
Цената е фиксна
06.05.2021 12:35

Крива Паланка / Крива Паланка

Состојба на предмет
Нов

🌈 LUXURY BOX 7 Cotton Rich
✅ Богати со памук
✅ Рачно изработени прсти
✅ Обработка со Алое Вера
✅ Комфорен ластик

👉🏻 https://www.pirinhill.mk/product/4743/luxury-box-7-cotton-rich.html

#pirinhillmacedonia #socks #чорапи

1пар - 190мкд.
Box3 - 550мкд.
Box7 - 1270мкд.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Останато

Се продава од:

Pirin Hill Macedonia
Потврден огласувач
070237238
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам