1 / 2
prodavam 4 gumi 225/55/17 2zimski 2letni eftino
3.000 МКД
Цената е фиксна
27.11.2021 13:50

Гази Баба / Скопје

Тип на гуми:

Летни Гуми

Ширина:

225

Висина:

55

Дијаметар:

17

prodavam 4 gumi 225/55/17 dve se michelin(zimski) dve hankook(letni) vo dobra sostojba zdravi pravi so dobra sara

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Се продава од:

.......
Потврден огласувач
076/299-971
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам