1 / 11
TENDA ZA DVOR ( TENDI, CERADA, PERGOLA, POKRIVKA, PLATNO)
3.500 МКД
03.09.2022 10:42

Кочани / Кочани

Состојба на предмет
Нов

Se prodavaat tendi od Germanskite brendovi Woltu Phillipo & Paris

DOSTAVA PO KARGO DO VRATA NIZ CELA MK
__________________________________

_____________________________
- Razmeri i ceni:

2x2M - Pravoagolna - 4200den
2x3M - Pravoagolna - 4500den
2x4M - Pravoagolna - 5000den
3x4M - Pravoagolna - 6000den
3x5M - Pravoagolna - 6300den
4x6M - Pravoagolna - 7500den
5x7M - Pravoagolna - 8500den

2x2M - Kvadrat - 4200den
3x3M - Kvadrat - 5000den
3.60x3.60M - Kvadrat - 5500den
3x4M - Kvadrat - 6000den
4x4M - Kvadrat - 6500den
5x5M - Kvadrat - 8000den

2.5 x 2.5x x 3.5M - Triagolnik - 3500den
3 x 3 x 3M - Triagolnik - 4000den
4.2 x 4.2 x 6M - Triagolnik - 5000den
4 x 4 x 4M - Triagolnik - 5000den
5 x 5 x 5M - Triagolnik - 6000den
5 x 7 x 7M - Triagolnik - 7000den

Тендата обезбедува идеална сенка за летото. Без разлика дали е на балкон, градинарски базен, игралиште или кога кампувате, тендата брзо и лесно се монтира насекаде.

Отпорен на вода и брзо се суши: Ткаенината е изработена од HDPE (полиетилен со висока густина) со тежина на материјалот од 185 g / m²

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам