1 / 7
Canyon mtb 27.5
540 €
Цената не е фиксна
Денес 09:35

Кичево

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

18 "

Canyon mtb 27.5
Golemina 17.5 inci L
Oprema DEORE komplet od shifteri, glavini, kocnici se samo zaden menjac SLX.
Brzini 3x10
Gumi Continental za asfalt i velosipedot nikogas ne e vozen po planini.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

LAZO
Потврден огласувач
071338911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам