1 / 3
Екстра сочуван MacBook Pro 15.4" Touch Bar 512 SSD
1.390 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

31.07.2022 14:38

Карпош / Скопје

Производител:

Apple

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Продавам екстра сочуван MacBook Pro 15.4" со Touch Bar 512GB SSD, 16GB RAM. Повеќе детали може да се видат според точниот број на модел.

Лаптопот е купен пред нецели 3 години и е во беспрекорна состојба. Доаѓа со комплет оргинална опрема и кутија. Користен е многу малце, батеријата има само 220 циклуси.

За повеќе информации побарајте ме на 078266661.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Vasko
Потврден огласувач
071360580
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам