1 / 6
Aluminiumski U profili
1 €
18.06.2022 13:49

Охрид / Охрид

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Aluminiumski profili so sirina od 50, 75 i 100 mm i visina od 20 mm.
Debelinata na dolgata strana e 3 mm a na visinata( 20 ) e 5 mm. Profilite se so dolzina od 4 m.
Cenata e cca 300 den/kg odnosno za sirina 50 - 1250/parce, za 75 - 1500/parce i za 100 - 1800/parce.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Суровини

Се продава од:

Filip
Булевар Туристичка 8/16
Потврден огласувач
078914948
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам