1 / 7
Brzinometar bezzicen
1.100 МКД
Цената е фиксна
Денес 08:37

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Prodavam nov bezzicen brzinometar so karakteristiki koi mozat da se vidat od slikite prikaceni na oglasot.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Vedran
Потврден огласувач
071236388
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам