Se izdava Stan / Jepet banes me qira
1 €
06.05.2021 18:28

Кичево

Број на соби:

3,5

Квадратура:

80 m²

Греење:

Дрва

Спрат:

4 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Север

Адреса:

Bulevar osloboduvanje

Jepet banesë me qira në kërcovë tek bulevardi clirimit mbasë foto bobit kontakt 079260017 Се издава стан под кириа во Кичево на адреса Булрвард Ослободубање зад Фото Боби контакт 079260017

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Se izdava / Jepet me qira
Потврден огласувач
079260017
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам