Lozje smederevka 2 god na rod
По Договор
06.05.2021 18:46

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

3500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava lozje vo mesnosta Kraishte 3,5 dekari treta godina na rod sorta smederevka so instaliran sistem za navodnuvanje kapka
Cena po dogovor
info na telefon 075 305 124

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Laze
Kliment Ohridski 4
Потврден огласувач
078510995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам