1 / 1
Машина за перење и сушење
3.000 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.05.2021 22:03

Скопје Центар / Скопје

Се продаваат машина за перење Горење и машина за сушење Беко за делови. Двете за цена од 3000 денари. Тел. 070886460

Категорија: Продавници, Трговија / Продавници за бела техника и ТV/Hi-Fi

Се продава од:

Darko
Потврден огласувач
071237970
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам