1 / 10
Landrover freelander
2.100 €
16.12.2021 08:12

Кичево

Марка:

LandRover

Модел:

Freelander

Година:

2001

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Зелена

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

05.2020

Сила на моторот:

85 kw / 116 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Prodavam Landrover Freelander 2.0 dizel. So full oprema. Vo ispravna sostojba 4x4 funkcionira. Na shvajcarski dokumenti.
Tel 070 382 379

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам