1 / 1
Se prodava niva vo s.Sivec
3.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

30.12.2021 00:12

Кавадарци / Кавадарци

Квадратура:

4500 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Se prodava niva vo s.Sivec 4.5 dekati
pod sistem za navodnuvanje

tel za kontakt 070 438 891 Verica

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Blashko
Потврден огласувач
071/306-820
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам