Barame kelneri / kelnerki
По Договор
14.01.2023 10:21

Аеродром / Скопје

Категорија:

Туризам и угостителство

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Barame kelneri/ki i shankeri za rabota vo riben restoran vo Michurin (Nova Zeleznichka).
Informacii na telefon 070744314

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Vesna
Потврден огласувач
070744314
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам