1 / 11
GMC Acadia 3.6 4x4 2011 90.000KM
22.000 €
26.000 €
29.11.2021 22:57

Гостивар / Гостивар

Марка:

Други

Година:

2011

Гориво:

Бензин

Километри:

90000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

05.2022

Сила на моторот:

210 kw / 286 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Moze Zamena. 7 sedista ,Benzin ,cenata e za kes

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Seid
Потврден огласувач
070790207
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам