1 / 4
Prodavam tocak Shimano Leopard vo ispravna sostojba
200 €
12.08.2021 19:32

Автокоманда / Скопје

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

Останато

Големина на рам:

Останато

Prodavam tocak Shimano Leopard vo ispravna sostojba

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070330676
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам