1 / 9
Bmw 520 e60 facelift
8.000 €
30.09.2022 16:37

Виница / Виница

Марка:

BMW

Модел:

520

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

12.2021

Сила на моторот:

130 kw / 177 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Модел: Bmw 520 е60 facelift 2.0d 177к.с.
Произведено:2008
Потрошувачка: 6-6.5л/100км комбинирано
Менувач: рачен 6 + R

Цена: 8.000е без ‘19 бандажи
Цена: 9.000е со двата пара бандажи

ОПРЕМА:
-Навигација
-Лед дневни светла
-Dynamic Drive xenon BI Xenon
-Кожен салон
-Шибер
-Клима фолии со атест
-Електрика на седишта
-Греачи на седишта
-Парк троник
-фридижер во ладица
-команди на волан
-амбиентално светло
-Климатроник
-Борд Компјутер
- Speed limit display
-Темпомат Лимитер
-Електрика на прозорци и ретровизри
-Алу Фелни летни и зимски гуми
-ЕСП
-АБС
-Централно со далечинско
-Mагленки
-амбиентално светло надворешно
Регистрирана до Февруари 2023
Возилото е во топ состојба домаќински одржавано
Може да се види во секое време и проверка по ваша желба
САМО ЗА СЕРИОЗНИ КУПУВАЧИ

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Ivan
Потврден огласувач
076569171
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам